Споредете до 4 продукти:

Mitas Agriterra 02 650/65 R26.5 174D

Mitas

Mitas Agriterra 02650/65 R26.5 174D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
650
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
26.5
Индекс на товар:
174
Индекс на брзина:
D
EAN:
8590341081414

Највисока цена:  1.739,2 €

Цена по парче

1.739,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот