Споредете до 4 продукти:

Mitas AC 85 340/85 R38 148A8

Mitas AC 85
Mitas AC 85
Mitas

Mitas AC 85340/85 R38 148A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Mitas
Ширина:
340
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
148
Индекс на брзина:
A8

Највисока цена:  811,8 €

Цена по парче

811,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  79,77 €

Назад кон врвот