Споредете до 4 продукти:

Mitas AC 85 320/85 R38 143A8

Mitas AC 85
Mitas AC 85
Mitas

Mitas AC 85320/85 R38 143A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
320
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
143
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341074485

Највисока цена:  762,2 €

Цена по парче

762,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот