Споредете до 4 продукти:

Mitas AC 85 320/85 R32 142A8

Mitas AC 85
Mitas AC 85
Mitas

Mitas AC 85320/85 R32 142A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
320
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
32
Индекс на товар:
142
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341070524

Највисока цена:  554,5 €

Цена по парче

554,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот