Споредете до 4 продукти:

Mitas AC 70T 480/70 R30 141A8

Mitas

Mitas AC 70T480/70 R30 141A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
480
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
30
Индекс на товар:
141
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341074812

Највисока цена:  944,2 €

Цена по парче

944,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  143,5 €

Назад кон врвот