Споредете до 4 продукти:

Mitas AC 70T 360/70 R20 120A8

Mitas

Mitas AC 70T360/70 R20 120A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
360
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
120
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341074539

Највисока цена:  548,6 €

Цена по парче

548,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот