Споредете до 4 продукти:

Mitas AC 70G 460/70 R24 163A8

Mitas

Mitas AC 70G460/70 R24 163A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
460
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
163
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341089489

Највисока цена:  941,2 €

Цена по парче

941,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот