Споредете до 4 продукти:

Mitas AC 65 540/65 R38 147D

Mitas

Mitas AC 65540/65 R38 147D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
540
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
147
Индекс на брзина:
D
EAN:
8590341076946

Највисока цена:  1.315,3 €

Цена по парче

1.315,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  143,5 €

Назад кон врвот