Споредете до 4 продукти:

Michelin XC4S 175/80 R16 98/96Q

Michelin XC4S
Michelin XC4S
Michelin

Michelin XC4S175/80 R16 98/96Q

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
175
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
98/96
Индекс на брзина:
Q
EAN:
3528703349792
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  120,7 €

Цена по парче

120,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,99 €

Назад кон врвот