Споредете до 4 продукти:

Michelin X MULTI Z 385/65 R22.5 160K

Michelin

Michelin X MULTI Z385/65 R22.5 160K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Michelin
Ширина:
385
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
K
EAN:
3528704120864
ЕУ Етикета:
B
B
71 dB

Највисока цена:  860 €

Цена по парче

860 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот