Споредете до 4 продукти:

Michelin Remix XZY 3 Реставрирани 385/65 R22.5 160J

Michelin Remix

Michelin Remix XZY 3 Реставрирани385/65 R22.5 160J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin Remix
Ширина:
385
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
J
EAN:
3528704052608

Највисока цена:  508,8 €

Цена по парче

508,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  44,82 €

Назад кон врвот