Споредете до 4 продукти:

Michelin Remix X Works XDY Реставрирани 315/80 R22.5

Michelin Remix

Michelin Remix X Works XDY Реставрирани315/80 R22.5

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin Remix
Ширина:
315
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
EAN:
3528700554502

Највисока цена: 

Назад кон врвот