Споредете до 4 продукти:

Michelin Remix X MULTI T Реставрирани 385/65 R22.5 160K

Michelin Remix

Michelin Remix X MULTI T Реставрирани385/65 R22.5 160K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin Remix
Ширина:
385
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
K
EAN:
3528704792610

Највисока цена:  494,1 €

Цена по парче

494,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  50 €

Назад кон врвот