Споредете до 4 продукти:

Michelin Remix X Multi D Реставрирани 315/60 R22.5 152/148L

Michelin Remix

Michelin Remix X Multi D Реставрирани315/60 R22.5 152/148L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Michelin Remix
Ширина:
315
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
152/148
Индекс на брзина:
L
EAN:
3528706368462

Највисока цена:  677,2 €

Цена по парче

677,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  137,6 €

Назад кон врвот