Споредете до 4 продукти:

Michelin Remix X LINE ENERGY D Реставрирани 315/60 R22.5 152/148L

Michelin Remix

Michelin Remix X LINE ENERGY D Реставрирани315/60 R22.5 152/148L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Michelin Remix
Ширина:
315
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
152/148
Индекс на брзина:
L
EAN:
3528709682848

Највисока цена:  525,3 €

Цена по парче

525,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  118,65 €

Назад кон врвот