Споредете до 4 продукти:

Michelin Primacy MXM4 ZP 225/40 R18 92V

Michelin

Michelin Primacy MXM4 ZP225/40 R18 92V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
V
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
3528704527618
ЕУ Етикета:
D
D
70 dB

Највисока цена:  190,9 €

Цена по парче

190,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,99 €

Назад кон врвот