Споредете до 4 продукти:

Michelin Primacy 4 225/55 R17 97Y

Michelin

Michelin Primacy 4225/55 R17 97Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528708946569
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  134 €

Цена по парче

134 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,15 €

Назад кон врвот