Споредете до 4 продукти:

Michelin Primacy 3 235/45 R18 98Y

Michelin Primacy 3
Michelin Primacy 3
Michelin

Michelin Primacy 3235/45 R18 98Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528703328988
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  290,1 €

Цена по парче

290,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  53,63 €

Назад кон врвот