Споредете до 4 продукти:

Michelin Power Cup B 200/55 ZR17 78W

Michelin

Michelin Power Cup B200/55 ZR17 78W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за тркање
Тип на цевка:
TL
Производител:
Michelin
Ширина:
200
Висина:
55
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
78
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528709480857

Највисока цена:  193 €

Цена по парче

193 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот