Споредете до 4 продукти:

Michelin Power CL 340/80 D20 144A8

Michelin Power CL
Michelin Power CL
Michelin

Michelin Power CL340/80 D20 144A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Michelin
Ширина:
340
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
144
Индекс на брзина:
A8
EAN:
3528704955039

Највисока цена: 

Назад кон врвот