Споредете до 4 продукти:

Michelin Pilot Super Sport 315/35 ZR20 110Y

Michelin Pilot Super Sport
Michelin Pilot Super Sport
Michelin

Michelin Pilot Super Sport315/35 ZR20 110Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
315
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528707621948
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
75 dB

Највисока цена:  347,7 €

Цена по парче

347,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,7 €

Назад кон врвот