Споредете до 4 продукти:

Michelin Pilot Super Sport 275/35 ZR19 96Y

Michelin Pilot Super Sport
Michelin Pilot Super Sport
Michelin

Michelin Pilot Super Sport275/35 ZR19 96Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
275
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528703282327
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
72 dB

Највисока цена:  228,7 €

Цена по парче

228,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,65 €

Назад кон врвот