Споредете до 4 продукти:

Michelin Pilot Super Sport 265/35 ZR19 98Y

Michelin Pilot Super Sport
Michelin Pilot Super Sport
Michelin

Michelin Pilot Super Sport265/35 ZR19 98Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
265
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528708865952
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
71 dB

Највисока цена:  263,6 €

Цена по парче

263,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот