Споредете до 4 продукти:

Michelin Pilot Sport EV 255/40 R20 101V

Michelin

Michelin Pilot Sport EV255/40 R20 101V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Michelin
Ширина:
255
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528703635055
ЕУ Етикета:
B
B
72 dB

Највисока цена:  277,8 €

Цена по парче

277,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,15 €

Назад кон врвот