Споредете до 4 продукти:

Michelin Pilot Sport Cup 2 R 335/30 ZR20 108Y

Michelin Pilot Sport Cup 2 R
Michelin Pilot Sport Cup 2 R
Michelin

Michelin Pilot Sport Cup 2 R335/30 ZR20 108Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
335
Висина:
30
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528705995102
ЕУ Етикета:
C
D
74 dB

Највисока цена:  663,5 €

Цена по парче

663,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,29 €

Назад кон врвот