Споредете до 4 продукти:

Michelin Pilot Sport Cup 2 305/30 ZR20 103Y

Michelin Pilot Sport Cup 2
Michelin Pilot Sport Cup 2
Michelin

Michelin Pilot Sport Cup 2305/30 ZR20 103Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
305
Висина:
30
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528709724562
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  392,3 €

Цена по парче

392,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,3 €

Назад кон врвот