Споредете до 4 продукти:

Michelin Pilot Sport Cup 2 245/35 ZR20 95Y

Michelin Pilot Sport Cup 2
Michelin Pilot Sport Cup 2
Michelin

Michelin Pilot Sport Cup 2245/35 ZR20 95Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
245
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528704624461
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
D
71 dB

Највисока цена:  269,6 €

Цена по парче

269,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,29 €

Назад кон врвот