Споредете до 4 продукти:

Michelin Pilot SPORT A/S 3 275/50 R19 112V

Michelin

Michelin Pilot SPORT A/S 3275/50 R19 112V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
275
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528704817573
ЕУ Етикета:
B
C
69 dB

Највисока цена:  255,4 €

Цена по парче

255,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,7 €

Назад кон врвот