Споредете до 4 продукти:

Michelin Pilot Sport 4S 265/35 ZR20 99Y

Michelin

Michelin Pilot Sport 4S265/35 ZR20 99Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
265
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528703361718
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  272,8 €

Цена по парче

272,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,65 €

Назад кон врвот