Споредете до 4 продукти:

Michelin Pilot Sport 4S 245/45 ZR20 103Y

Michelin

Michelin Pilot Sport 4S245/45 ZR20 103Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528701395562
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  248,3 €

Цена по парче

248,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,57 €

Назад кон врвот