Споредете до 4 продукти:

Michelin Pilot Sport 4 SUV ZP 255/45 R20 101W

Michelin

Michelin Pilot Sport 4 SUV ZP255/45 R20 101W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Michelin
Ширина:
255
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
W
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
3528708326569
ЕУ Етикета:
C
A
72 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот