Споредете до 4 продукти:

Michelin Pilot Sport 4 SUV 245/50 R19 105W

Michelin

Michelin Pilot Sport 4 SUV245/50 R19 105W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Michelin
Ширина:
245
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528703560616
ЕУ Етикета:
A
B
70 dB

Највисока цена:  224 €

Цена по парче

224 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,3 €

Назад кон врвот