Споредете до 4 продукти:

Michelin Pilot Sport 4 245/40 R19 98Y

Michelin

Michelin Pilot Sport 4245/40 R19 98Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528702104958
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
A
B
72 dB

Највисока цена:  185,2 €

Цена по парче

185,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,65 €

Назад кон врвот