Споредете до 4 продукти:

Michelin Pilot Sport 4 205/55 ZR16 91Y

Michelin

Michelin Pilot Sport 4205/55 ZR16 91Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528702411810
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
70 dB

Највисока цена:  97,2 €

Цена по парче

97,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,35 €

Назад кон врвот