Споредете до 4 продукти:

Michelin Pilot Alpin 5 255/40 R20 101W

Michelin Pilot Alpin 5
Michelin Pilot Alpin 5
Michelin

Michelin Pilot Alpin 5255/40 R20 101W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Michelin
Ширина:
255
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528700251500
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  285,1 €

Цена по парче

285,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,65 €

Назад кон врвот