Споредете до 4 продукти:

Michelin Pilot Alpin 5 255/40 R19 100V

Michelin Pilot Alpin 5
Michelin Pilot Alpin 5
Michelin

Michelin Pilot Alpin 5255/40 R19 100V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Michelin
Ширина:
255
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528700175295
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  195,2 €

Цена по парче

195,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,65 €

Назад кон врвот