Споредете до 4 продукти:

Michelin PILOT ACTIV 130/90 D17 68V

Michelin PILOT ACTIV
Michelin PILOT ACTIV
Michelin

Michelin PILOT ACTIV130/90 D17 68V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Michelin
Ширина:
130
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
68
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528702297483
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  94,4 €

Цена по парче

94,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот