Споредете до 4 продукти:

Michelin Latitude Tour HP ZP 255/50 R19 107H

Michelin

Michelin Latitude Tour HP ZP255/50 R19 107H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Michelin
Ширина:
255
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
H
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
3528709593915
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  249,3 €

Цена по парче

249,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,3 €

Назад кон врвот