Споредете до 4 продукти:

Michelin Latitude Tour HP 235/60 R18 103H

Michelin Latitude Tour HP
Michelin Latitude Tour HP
Michelin

Michelin Latitude Tour HP235/60 R18 103H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Michelin
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528706058981
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
69 dB

Највисока цена:  228,8 €

Цена по парче

228,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,86 €

Назад кон врвот