Споредете до 4 продукти:

Michelin Latitude Sport 3 ZP 275/40 R20 106W

Michelin

Michelin Latitude Sport 3 ZP275/40 R20 106W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Michelin
Ширина:
275
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
W
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
3528702215548
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  257,1 €

Цена по парче

257,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,02 €

Назад кон врвот