Споредете до 4 продукти:

Michelin Latitude Sport 3 ZP 255/50 R19 107W

Michelin

Michelin Latitude Sport 3 ZP255/50 R19 107W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Michelin
Ширина:
255
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
W
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
3528709196956
ЕУ Етикета:
C
A
72 dB

Највисока цена:  230,1 €

Цена по парче

230,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,91 €

Назад кон врвот