Споредете до 4 продукти:

Michelin Latitude Sport 3 295/35 R21 103Y

Michelin Latitude Sport 3
Michelin Latitude Sport 3
Michelin

Michelin Latitude Sport 3295/35 R21 103Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Michelin
Ширина:
295
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528700873481
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  249,4 €

Цена по парче

249,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,02 €

Назад кон врвот