Споредете до 4 продукти:

Michelin Latitude Sport 3 275/55 R17 109V

Michelin Latitude Sport 3
Michelin Latitude Sport 3
Michelin

Michelin Latitude Sport 3275/55 R17 109V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Michelin
Ширина:
275
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528703486244
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
72 dB

Највисока цена:  175,6 €

Цена по парче

175,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот