Споредете до 4 продукти:

Michelin Latitude Sport 3 255/50 R19 107W

Michelin Latitude Sport 3
Michelin Latitude Sport 3
Michelin

Michelin Latitude Sport 3255/50 R19 107W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Michelin
Ширина:
255
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528708594784
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  175,4 €

Цена по парче

175,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,3 €

Назад кон врвот