Споредете до 4 продукти:

Michelin Latitude Sport 3 255/50 R19 103Y

Michelin Latitude Sport 3
Michelin Latitude Sport 3
Michelin

Michelin Latitude Sport 3255/50 R19 103Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Michelin
Ширина:
255
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528707100801
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  192,4 €

Цена по парче

192,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,3 €

Назад кон врвот