Споредете до 4 продукти:

Michelin Latitude Sport 3 235/60 R18 103V

Michelin Latitude Sport 3
Michelin Latitude Sport 3
Michelin

Michelin Latitude Sport 3235/60 R18 103V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Michelin
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528705074593
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
70 dB

Највисока цена:  140,3 €

Цена по парче

140,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,81 €

Назад кон врвот