Споредете до 4 продукти:

Michelin Latitude Cross 225/75 R15 102T

Michelin Latitude Cross
Michelin Latitude Cross
Michelin

Michelin Latitude Cross225/75 R15 102T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Michelin
Ширина:
225
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528704073283
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
D
71 dB

Највисока цена:  152,9 €

Цена по парче

152,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,29 €

Назад кон врвот