Споредете до 4 продукти:

Michelin Latitude Alpin LA2 215/55 R18 99H

Michelin Latitude Alpin LA2
Michelin Latitude Alpin LA2
Michelin

Michelin Latitude Alpin LA2215/55 R18 99H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Michelin
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528709712644
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
69 dB

Највисока цена:  241,6 €

Цена по парче

241,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,75 €

Назад кон врвот