Споредете до 4 продукти:

Michelin Energy Saver+ 205/65 R16 95V

Michelin

Michelin Energy Saver+205/65 R16 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528701510965
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
A
A
70 dB

Највисока цена:  147 €

Цена по парче

147 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,74 €

Назад кон врвот