Споредете до 4 продукти:

Michelin ENERGY E V 195/55 R16 91Q

Michelin ENERGY E V
Michelin ENERGY E V
Michelin

Michelin ENERGY E V195/55 R16 91Q

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
Q
EAN:
3528700321586
ЕУ Етикета:
A
A
70 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот